11-

درونِ پنهان در صد رنگ

آخرین آثار فریبا طاهری در قالب نقاشی تحت عنوانِ “درونِ پنهان” از روز جمعه ۲۳ تیرماه در گالری صد رنگ به نمایش در خواهند آمد.

فریبا طاهری که زاده ی اصفهان است، فعالیت های هنری را از سال هفتاد و چهار آغاز کرده و از محضر اساتیدی چون آیدین آغداشلو، نصرت الله مسلمیان و رضا فلاح زاده با تجربه در تکنیک های مختلف بهره گرفته و سابقه ی حضور در نمایشگاه های مختلف داخلی و خارجی را دارد. آثار او در چهارمین دوره ی رقابت بین المللی و نمایشگاه سالانه ی “سیتی اسپیس” و “آل کالر” مریلند آمریکا تقدیر شده اند. در آثار اخیر، هنرمند دغدغه های شخصی و ذهنیِ خود از افکار و رویاهای پنهان آدمی را بازنمایی کرده است.
او در یادداشت نمایشگاه درونِ پنهان چنین می گوید:
“نقاشی هایم نمادی است از انسان هایی که علیرغم ظاهری تضادگونه، تعاملی از جنس آرامش در بین شان برقرار است و این دلیلی جز قدرت عشق و امید به زندگی نیست که همیشه دغدغه ی ذهنی من برای داشتن زندگی آرام در عین تضاد آن بوده… و در شگفتم از درون پنهانِ آنها!”
این نمایشگاه تا روز چهارشنبه ۲۸ تیر ادامه خواهد داشت و علاقمندان می توانند بین ساعت ۱۵ الی ۱۹ از این آثار دیدن کنند.

گالری صدرنگ در خیابان پاسداران، خیابان گل(نرسیده به حسینیه ارشاد) نبی، پلاک ۳۷، طبقه اول قرار دارد.

لینک در هنر آنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>